Ez egy Hattrick-focicsapat blogja. Csapat ID: 1650890. Stadion: Gárdonyi Park [ID: 1647452], férőhely: 20.000

22 23 24 25 26 27 28
29 30

Friss topikok

• Zigi: Gratulálok és szeretném beajánlani szerény csapatomat /Aranygeneráció/ március 21-re vasárnap du.... (2010.03.17. 14:47) A második első bajnoki cím
  • C_Brown: Biztosan rúgunk gólt, de biztosan kapunk is. Egy utolsó esélyt még adok ennek a taktikának, amivel... (2009.12.16. 06:30) 2.Labdabiztos Hattrick-kupa
  • C_Brown: Hát igen... Sok mindent tud az ember, ha odafigyel. Most nincs botcsapat a csoportban, van viszont... (2009.12.04. 22:36) Vége a botcsapatoknak - IS
  • Zigi: Üdv! Olvastam, a kommentek közt, hogy érdeklődtél a Labdabiztos blogon korábban, hogy be lehet-e s... (2009.12.04. 14:07) A 25/12. forduló

A Hattrick-team from VII.75, Hungary

2010.06.26. 18:43 C_Brown

Egy eltékozolt lehetőség

Címkék: nyilatkozatok 26.szezon

Hazai mérkőzést játszottak ma a dugig megtelt Gárdonyi Park-ban. Az Egri Csillagok FC azt a Sárospataki TC'10-et fogadta, amelyiket már Sárospatakon is 2:0 arányban legyőzött. Geosits Tamás edző a mai mérkőzésre 4-5-1-es felállást rendelt el, amihez a csapat a legjobb keretével tudott kiállni. A táblázaton elfoglalt pozíciók alapján sima 1-es meccsnek nézett ki a találkozó, amellyel a Csillagok tartani tudta volna az öt pontos előnyét az üldözővel szemben, sőt egy darabig úgy nézett ki, hogy növelni is tudná, mert a két vetélytárs meccsei döntetlenre álltak. A Csillagok csatára, Korolovszky Gábor a 24. percben be is talált az ellenfél kapujába, innentől lehengerlő labdabirtoklással és sok-sok kihagyott helyzettel működött a hazai csapat. Ahogy az már lenni szokott, a sok kihagyott helyzet megbosszulta magát, mert az ellenfél a 88. percben szinte az egyetlen támadásából kiegyenlített, és az eredmény már nem változott. "Ez egy eltékozolt lehetőség volt a bajnoki cím felé vezető úton" - nyilatkozta a sajtónak Geosits Tamás. C_Brown menedzser is nyilatkozott a sajtónak, de az a békesség kedvéért sem egészében, sem részleteiben nem közölhető... A Csillagok halad a bajnoki cím felé, jelenleg négy pont az előnye, de a mai meccsen egy biztos győzelmet engedett ki a kezéből - nem mellesleg pedig a 34. percben lerúgták a csapat első számú kapusát, Victor Higuera-t. "Soha többet 4-5-1" - mondta még Geosits, és megindultak a csapattal a Szépasszony völgye irányába.